28 Haziran 2017 Çarşamba

İgne Oyası yapanlar ve satanlar icin

Birbirinden güzel iki adet iğne oyası fotoğrafı ile bloğumuzu yayın hayatına başlatalım. Bloğumuzun konusuyla ilgili ne kadar site blog olduğunu bilmiyoruz ama bu konuya fazla kafa yormadan bizde konu hakkında bilgi birikimlerimizi  paylaşmak istiyoruz.
İğne oyası son zamanlar kadınlar arasında gittikçe yaygınlaşmaya başlamış, bu yaygınlaşma ev kadınları için evden bir kazanç kapısı halinde dönüşmüştür. Bir kaç yıl öncesine kadar sadece zevk için bu işi yapıp kendisi kullanan çoğu insan son zamanlar büyük bir pazara dönüşmek üzere olan bu işe emek vermeye başlamış ve zamanı kısıtlı olmayanlar bu işten ciddi para kazanmaya başlamıştır. Burada şunu da belirtmek isteyelim, bu işi çok iyi yapan insanlar iğne oyası için 20-30 lira gibi uygun fiyat biçerken bazı kendini bilmez daha yeni bu işe başlamış ve yaptıkları göze hitap etmediği halde hala 50-60 lira fiyat verenler var, biraz el insaf diye bir cümle vardır bu işe girenlerin çoğu para kazanmak için değil evde çocuklarla ilgilenirken biraz yorgunluk atma birazda boş vakitlerini geçirmek adına ilgilerini bu yöne çekmektedir.
Bloğumuzu sürekli güncel tutmaya çalışacağız. Zamanla daha farklı konulara sadece iğne oyasına değil, tüm el işlerine yönelik paylaşımlara yer vereceğiz.
Zamanla iğne oyası örnekleri, iğne oyası modelleri, iğne oyası fiyatları gibi iğne oyasına dair herşey üzerine makalelerimiz ve anlatımlarımız olacak.


Resim yazısı ekle
Benzer Yazılar

İgne Oyası yapanlar ve satanlar icin
4/ 5
Oleh

Yazımıza Abone olun

E-Mail adresinizi yazıp gönder linkine tıklayın.